Álláslehetőség – Vérvételi asszisztens

A Vascular Plazma Kft-t / Sanaplasma Kft-t a közelmúltban a Takeda, a világ egyik vezető biogyógyszeripari társasága vásárolta fel, mely a Takeda BioLife plazmaközpontok részeként működik. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Debreceni centrumunkba keresünk napi 10 órás műszakbeosztással (heti 40 órában)

Vérvételi Asszisztens munkatársat

Főbb feladatok:

  • Donorok fogadása, tájékoztatása
  • Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • Informatikai eszközök kezelése, dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett egészségügyi végzettség (vénaszúrási kompetenciával)
  • Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elhivatottság a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük, továbbítsa bérigénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hu.biolife.hr@takeda.com, a tárgyban ”Vérvételi asszisztens – Debrecen” megjelöléssel.